تبلیغات
آبی پوشان لندن - چلسی پورتو


 

منوی کاربری


این وبلاگ را به صفحات مورد علاقه تان اضافه کنید!     با ما تماس بگیرید!     این وبلاگ را صفحه خانگی خودتان کنید!


   پیغام مدیر : خوش آمدید

   افراد آنلاین :

.


نظر سنجی

از نوع بازی چلسی راضی هستید؟

 

آدرسهای ورود

www.chelseafc.mihanblog.com

www.chelseafc.myblog.ir

chelsea-fc.co.sr


وضعیت در یاهو

[yahoo]


صفحات وبلاگ


صفحات اضافی


لینک به ما / لوگوی دوستان

لینک به ما

.لوگوی دوستان

 


آمار وبلاگ

امروز :
بازدید های امروز :
بازدید های دیروز :
كل مطالب :
كل نظرها :
كل بازدید ها :
ایجاد صفحه : - ثانیه چلسی پورتو | اخبار چلسی ,

در آستانه دیدار امشب چلسى با پورتو در مسابقه برگشت مرحله یك هشتم نهایى فوتبال جام قهرمانان باشگاه هاى اروپا اشلى كول مدافع چپ ملى پوش چلسى معتقد است او و یارانش باید تمام توان خود را روى این جام بگذارند زیرا به زعم وى امكان  و احتمال تجدید قهرمانى آبى پوشان شهر لندن در لیگ برتر انگلیس بسیار ضعیف شده است و همین مسأله نشان مى دهد دیدار سه شنبه شب در استمفورد بریج تا چه حد مى تواند براى یاران كول حساس و مهم باشد.
چلسى ۲ هفته پیش در زمین پورتو به تساوى یك - یك رسید و این در ظاهر به ما مى گوید كه بخت تیم انگلیسى براى صعود بسیار بیشتر از رقیب پرتغالى است اما همانطور كه وقایع بازى رفت نشان داد پورتو و به خصوص مهاجم ملى پوش این تیم كوارسما بسیار خطرناك اند. چلسى در كورس قهرمانى لیگ برتر انگلیس ۹ امتیاز از منچستر یونایتد عقب افتاده است و از آنجا كه شیاطین سرخ هیچ نشانه اى از نزول در كارشان دیده نمى شود، به اعتقاد اشلى كول او و یارانش باید از این پس هدف اصلى خود را فتح جام قهرمانان قاره قرار دهند و این اعتقادى است كه خوزه مورینیو هم دارد، با این فرق كه مربى پرتغالى چلسى از بیان صریح این قضیه و اعلان پایان امیدهایش در این زمینه حتى المقدور خوددارى مى كند، در عین حال شنونده هاى عادى نیز مى فهمند كه در حرف هاى اخیر مورینیو نشانه اى از جوشش و امیدوارى هاى قبلى در خصوص فتح لیگ  انگلیس وجود ندارد و او هم آرام گرفته است.

نشانه اى روشن
حتى اگر این طور هم نبود، فتح جام قهرمانان اروپا براى چلسى، به قصد راضى كردن رومن آبراموویچ مالك میلیاردر این باشگاه بسیار مهم است و این مرد روسى دیگر به قهرمانى هاى داخلى اكتفا نمى كند و خواهان قهرمانى آبى ها در اروپا است. مورینیو در این خصوص استاد است و به قهرمانى رساندن پورتو در جام یوفاى ۲۰۰۳ و جام قهرمانان باشگاه هاى اروپا ۲۰۰۴ نشانه مستقیم و روشن این امر است اما او در ۲ فصل گذشته در تكرار این مهم در استمفوردبریج توفیقى نداشته است. مورینیو به خوبى مى داند كه اگر تیم فعلى اش را هم مثل پورتو قهرمان فوتبال قاره كند و در این راه تیم سابق خودش را قربانى و حذف و سایر مدعیان را هم ناكام كند، ناكامى بسیار محتمل چلسى در لیگ برتر انگلیس از یادها خواهد رفت و بهاى زیادى به آن داده نخواهد شد.
فارغ از لیگ داخلى
آیا این كار ممكن است؟ كول به جاى جواب دادن به این سؤال مى گوید: بگذارید از لیگ داخلى خارج شویم و به سمت جام قهرمانان برویم، زیرا هدف واقع بینانه ترى است. جبران ۹ امتیاز فاصله با منچستر با فرم و شانسى كه حریف ما این روزها دارد تقریباً غیرممكن است حال آنكه در جام قهرمانان راه هموارترى پیش روى ما است. مورینیو با سیاستمدارى خاص خود از به كارگیرى صراحت لهجه اى مانند مدافع ملى پوش تیمش خوددارى مى كند و صرفاً مى گوید: قضیه ما با منچستر این است كه تا سرحد امكان راه و كارشان را سخت  كنیم و قدر مسلم اینكه قصد نداریم مقام قهرمانى ۲ سال گذشته مان را مثل كادو و در داخل یك ظرف به آنها هدیه كنیم. ما بازیهاى باقیمانده خود را انجام مى دهیم و تلاش مى كنیم آنها را ببریم و صبر كنیم ببینیم آنها در مسابقات شان چه خواهند كرد اما برخلاف آن چه تصور مى شود فشار روحى و فكرى روى ما است و نه آنها، زیرا تیم دوم است كه باید بى وقفه برنده شود و به پیشتاز نزدیكتر گردد. تنها امید ما این است كه شانس زیادى كه تا به حال شامل حال منچسترى ها شده و با آن چند بازى اخیر خود را به شكلى نه چندان منصفانه برده اند، از اردوى آنها رخت بربندد و به نزد ما بیاید.

یك خط دفاعى لرزان
همان طور كه پیشتر گفتیم چلسى در ظاهر كار شاقى در دیدار امشب پیش رو ندارد و با یك تساوى بدون گل هم بالا مى رود اما اگر هم این كار را قابل انجام بدانیم باید متذكر شویم كه چلسى براى تبدیل شدن به مدعى فتح جام باید بسیار بهتر از اینها بازى كند و نمایشى عالى را ارایه كند و این چیزى است كه مورینیو هم از شاگردانش خواسته است. پورتو در نقطه مقابل این هفته در لیگ برتر پرتغال صفر - یك بر براگا پیروز شد و برترى ۴ امتیازى خود را بر بنفیكا در صدر جدول این مسابقات محفوظ نگه داشت و با مربیگرى مدبرانه خوالدو فرى یرا تیمى نشان داده است كه ناتوان از خلق شگفتى در لندن نیست. بجز كوارسما كه پیشتر وصف اش رفت و در بازى رفت انواع دردسرها را براى سمت راست دفاع چلسى ایجاد كرد، پورتو «هلدر پوستیگا»ى گلزن را هم در خدمت دارد و چون دفاع چلسى در ۳ ماه اخیر در غیاب جان ترى بسیار لرزیده (و كاپیتان چلسى امشب هم غایب است) تیم مورینیو باید بسیار مراقب این ۲ بازیكن و یاران آنان باشد وگرنه پشیمان خواهد شد.

بوالهروز باز مى گردد
اگر ترى در ادامه مصدومیت هاى پایان ناپذیرش و رفتن تا لب مرگ در حادثه آخر (لگد وارده به سر وى در دیدار فینال جام اتحادیه انگلیس) امشب هم غایب است، در عوض خالد بوالهروز قادر به بازگشت به خط دفاعى چلسى خواهد بود. او كه عرب تبار و تبعه هلند است پس از ۵۰ روز غیبت كه مرتبط با در رفتن شانه اش بود، بهبود یافته است و شاید مورینیو دوباره از او به عنوان زوج ریكاردو كاروالیو در مركز خط دفاعى تیمش استفاده كند. مربى ۴۴ ساله و خبرساز و نه چندان آرام چلسى مى گوید: بله، ما ترى را نداریم اما بوالهروز باز مى گردد و محرومیت میكل هم فقط در سطح داخلى (انگلیس) است و او هم منعى براى حضور در مسابقه سه شنبه شب ندارد. ما باید با استفاده از آنها و سایر نفرات مان هم برابر پورتو و هم در دیدارهاى بعدى مان عالى و كم نقص باشیم یعنى اگر مى خواهیم پس از فتح جام اتحادیه انگلیس جام دیگرى را هم ببریم، چاره اى به جز این نداریم.

تركیب احتمالى ۲ تیم
چلسى: چك، دیارا، بوالهروز، كاروالیو، كول، ماكله له، بالاك، لمپارد، اسین، دروگبا و شوچنكو
پورتو: هلتون، په په، فوسیله، اسونسائو، مارك چك، میرلس، گونزالز، مورائس، كوراسما، آدریانو و لوپز
داور: روبرتو روزه تى (ایتالیا)


نوشته شده توسط رضا در سه شنبه 15 اسفند 1385 و ساعت 08:03 ق.ظ
ویرایش شده در - و ساعت -

لینک ثابت | نظرات ()    حقوق این وبلاگ محفوظ است و کپی از آن تنها با ذکر نام مجاز می باشد
All Rights Reserved 2005-2006 © http://chelseafc.mihanblog.com

 Resolution: 1024 * 768

منوی اصلی

= صفحه نخست
= پست الکترونیک

= نامه به مدیر وبلاگ
= طراح قالب وبلاگ


لینكدونی

سایت بالاک (- کلیک)
برنامه بازی های لیگ (- کلیک)
سایت آدیداس (- کلیک)
سایت کارلو کودیچینی (- کلیک)
نتایج بازیها به صورت زنده (- کلیک)
تاریخچه چلسی (- کلیک)
سایت لمپارد (- کلیک)
سایت دروگبا (- کلیک)
سایت جوکول (- کلیک)
سایت پتر چک (- کلیک)
سایت رسمی چلسی (- کلیک)
 آرشیو لینكدونی


والپیپر هفته

               

 

گالری عکسموضوعات
مصاحبه(37)معرفی بازیکن(6)اخبار چلسی(87)اخبار متفرقه(8)بی ربط(2)برنامه بازیهای چلسی(4)گلها و عکس بازی ها(9)


آرشیو

تیر 1388 (2)
اردیبهشت 1388 (1)
اسفند 1387 (1)
بهمن 1387 (3)
آبان 1387 (4)
تیر 1387 (3)
مهر 1386 (3)
شهریور 1386 (2)
مرداد 1386 (3)
تیر 1386 (1)
اردیبهشت 1386 (1)
اسفند 1385 (4)
بهمن 1385 (1)
دی 1385 (3)
آذر 1385 (3)
آبان 1385 (12)
مهر 1385 (5)
شهریور 1385 (11)
مرداد 1385 (4)


لینکستان

Chelsea FC the champion

هواداران چلسی

Football News & Wallpapers & Clips

آخرین اخبار فوتبال ایران و جهان

الترافورد*منچستریونایتد

اختصاصی میلان

رائول گنزالس

قرمزهای آنفیلد

چلسی قهرمان جهان

وبلاگ چلسی

هوادار شوچنکو و میلان

دانلود گلهای لیگهای اروپایی

ARSENALFC

شیاطین سرخ

IR.FOOTBALL

شیران تورینا

هواداران رم و توتی

هواداران میلان

پرسپولیس ارتش سرخ ایران

کهکشانی ها

اخبار واطلاعات ورزشی

پرسپولیس زلزله

پرسپولیس

هواداران آرسنال

ارتش سرخ آسیا

سهراب سپهری

مطالب جالب


نویسنده
رضا(85)
مرتضی(41)
محمد۶۸(31)
روح الله(2)


جست و جو


خبرنامه


مطالب پیشین

پیشنهاد جدید چلسی برای جذب ایبرا

ژیرکوف به چلسی پیوست

تسلی غم

چلسی

اسکولاری اخراج شد

نظر سنجی

چلسی 0 0 هال سیتی

بلکبرن 0 2 چلسی

رم 3 1 چلسی

رم- چلسی

چلسی 5 0 ساندرلند

به یک کاربر برای به روز رسانی وبلاگ نیازمندیم


 


PageRank